Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0203A/B

Код: 1000300

Наявність гарантовано
  • Форм-фактор: SFP
  • Тип раз’єму: 1xSC
  • Робоча довжина хвилі, нм: Tx:1310/Rx:1550

300 грн

Купити

Поділіться з друзями:

Опис

Компактний оптичний приймач SFP-WDM-SM-0203A/B використовується в оптичних мережах і телекомунікаціях для передачі даних. Служить для під’єднання плати мережевого пристрою до оптоволокна. Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням, яке має слоти SFP.

Довжина хвилі роботи: RCI SFP-WDM-SM-0203A – 1310 нм лазер та 1550 нм приймач; RCI SFP-WDM-SM-0203B 1550 нм лазер та 1310 нм приймач.

Кількість використовуваних волокон:

1

Тип волокна:

SМ, 9/125 μm

Відстань передачі даних, км:

3

Швидкість передачі даних, Гбіт/с:

1

Гаряча заміна:

Так

Діапазон температур, °C:

Експлуатація від 0 до +70

Схожі товари

TP-LINK ARCHER A64

Двохдіапазонний гігабітний Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C64

1400 грн

Купити
Смарт ТВ-приставка iNext SWEET.TV BOX Ultra HD

iNext SWEET.TV BOX Ultra HD - медіаплеєр з операційною системою Android 10.

1100 грн

Купити
Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0203A/B

Модулі SFP використовуються для приєднання плати мережевого пристрою (комутатора, маршрутизатора або подібного пристрою) до оптичного волокна або неекранованої кручений парі, які виступають у ролі мережевого кабелю.

300 грн

Купити
Медіаконвертер RCI RCI902W-FE-20-R

Пристрій дає можливість підключати оптоволоконні канали зв'язку до різного активного обладнання, призначеного для роботи з мідними провідниками.

350 грн

Купити
Медіаконвертер RCI RCI300S-G

Пристрій дає можливість підключати оптоволоконні канали зв'язку до різного активного обладнання, призначеного для роботи з мідними провідниками.

550 грн

Купити
Ubiquiti PowerBeam M5-400 (PBE-M5-400)

Ubiquiti PowerBeam M5-400 - точка доступу зовнішнього використання.

2800 грн

Купити
UBIQUITI NANOBRIDGE M5 (вживана)

Бездротова точка доступу на 5 ГГц, котра в зоні прямої видимості дозволяє передавати швидкість до 300 Мбіт/с.

1300 грн

Купити
TP-LINK TL-SF1008D

8-портовий 10/100 Мбіт/с настільний комутатор, для створення домашніх мереж з провідним типом підключення.

350 грн

Купити
TP-LINK TL-SG105

5-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний комутатор, для створення домашніх мереж з провідним типом підключення.

700 грн

Купити
TP-LINK AC 1200 Archer C50

Двохдіапазонний Wi-Fi роутер TP-LINK Archer C50 АС1200

1100 грн

Купити
TP-LINK TL-WR841N

Wi-Fi роутер TP-LINK є надійним рішенням для створення домашніх мереж за допомогою дротового та бездротового типу підключення.

700 грн

Купити